Autovadītājiem

Kā lietot vietni un kā izveidot pieteikumu remontam?
 1. Reģistrējieties vietnē, noklikšķinot uz cilnes "Ienākt", "Reģistrācija" un, ievadot savu e-pastu un izdomāto paroli. Jūs saņemsiet reģistrācijas apstiprinājumu uz e-pastu.
 2. Ievietojiet pieteikumu remontam vai Jūsu automašīnas apkalpošanai, noklikšķinot augšā uz “Izveidot pieteikumu” un, aizpildot nepieciešamos laukus. Jo precīzāk ir aizpildīts pieteikums, jo vienkāršāk autoservisam novērtēt gaidāmo remontu un veikt remonta piedāvājumu.
 3. Tālāk visi autoservisi, kas reģistrēti VisiServisi.lv, saņems Jūsu pieteikumu. Uz Jūsu Personīgo kabinetu pienāks piedāvājumi no ieinteresētajiem autoservisiem, kas ietvers aptuvenas darbu un materiālu izmaksas, un izpildes termiņus. Salīdziniet saņemtos piedāvājumus un precizējiet radušos jautājumus ar autoservisu, izmantojot iebūvēto tērzēšanu.
 4. Izvēlieties no visiem saņemtajiem piedāvājumiem vispiemērotāko un visizdevīgāko. Akceptēt piedāvājumu var, izmantojot pogu - “Pieņemt piedāvājumu” Jūsu Personīgā kabineta tērzēšanā ar šo autoservisu. Autoserviss tiks nekavējoties informēts par Jūsu piedāvājuma pieņemšanu un sazināsies ar Jums.
Jūsu kontaktinformācija, kas norādīta pieteikumā, kļūs pieejama autoservisam tikai piedāvājuma akceptēšanas gadījumā.
e
Kā un kur es redzēšu piedāvājumus no autoservisiem uz manu pieteikumu?
Visas atbildes uz pieteikumiem varēsiet apskatīt Personīgajā kabinetā sadaļā “Mani pieteikumi”. Turklāt profila iestatījumos Personīgajā kabinetā varat izvēlēties bezmaksas pakalpojumu, e-pasta paziņojums. Tādā gadījumā Jūs saņemsiet ziņu e-pastā, ienākot katram jaunam pieteikumam vai saņemot tērzēšanā ziņojumus no autoservisiem.
e
Kā pievienot jaunu automašīnu, mainīt pašreizējās automašīnas datus?
Personīgajā kabinetā pārejiet uz sadaļu "Mani automobiļi" un veiciet nepieciešamās izmaiņas automobiļa datos vai pievienojiet jaunu, noklikšķinot uz “Pievienot jaunu mašīnu”.
e
Vai vietne VisiServisi.lv ir pieejama mobilajās ierīcēs?
VisiServisi.lv ir pielāgota mobilajām ierīcēm, kas ļauj viegli un ātri izveidot pieteikumus un apspriest piedāvājumus ar autoservisiem iebūvētā tērzēšanā.
e
Kā veidojas autoservisu reitings VisiServisi.lv?
Autoservisu reitingu veido paši VisiServisi.lv lietotāji. Pēc tam, kad autoīpašnieks veiks remontu, lietojot VisiServisi.lv, viņam ir iespēja atstāt atsauksmes autoservisam, kurā veikts remonts. Tādējādi klienti pazemina vai paaugstina autoservisa reitingu.
e
Kā mainīt mana profila paroli?
Ieejiet savā profilā un noklikšķiniet uz "Mainīt paroli". Jaunajā lapā ievadiet e-pasta adresi, ko norādījāt reģistrējoties, un mēs nosūtīsim Jums saiti e-pasta ziņojumā, ar kuras palīdzību varēsiet izveidot jaunu paroli!
e
Es aizmirsu paroli! Kā atjaunot paroli?
Vienkārši! Noklikšķiniet uz “Ienākt” vietnes augšējā panelī, tālāk noklikšķiniet uz “Vai aizmirsāt paroli?” Jaunajā lapā ievadiet e-pasta adresi, kuru norādījāt reģistrējoties, un mēs nosūtīsim Jums e-pasta ziņojumu ar saiti, kurā varēsiet izveidot jaunu paroli!
e

Autoservisam

Kā uzsākt sadarbību un izveidot autoservisa profilu?
Sadarbības pieteikums ar VisiServisi.lv iesniedzams ļoti vienkārši! Noklikšķiniet uz “Sadarbība” vietnes augšējā panelī, aizpildiet nepieciešamos laukus un noklikšķiniet uz "Iesniegt pieteikumu". Tālāk mūsu menedžeris tuvākajā laikā izskatīs Jūsu pieteikumu, ja nepieciešams, sazināsies, lai precizētu informāciju, un apstiprinās Jūsu pieteikumu. Tagad varat pierakstīties savā autoservisa profilā, noklikšķinot uz “Ienākt” vietnes augšējā panelī, pievienot vai rediģēt informāciju un atbildēt uz autovadītāju pieprasījumiem!
e
Kā un kur es redzēšu pieprasījumus no autoīpašniekiem un kā izdarīt savu piedāvājumu?
 1. noklikšķiniet uz "Ienākt" vietnes augšējā panelī;
 2. Ievadiet e-pastu un paroli (ko izmantojāt reģistrējoties) un noklikšķiniet uz "Ienākt".
 3. Tagad varat redzēt visus autoīpašnieku pieteikumus, noklikšķinot uz “Pieteikumi” vietnes augšējā panelī.
 4. Apskatiet pieteikumus un noklikšķiniet uz "Atbildēt" uz pieteikumu, kas Jūs ieinteresējis.
 5. Tālāk Jūs tiksiet pārcelts uz personīgo tērzēšanu ar autoīpašnieku, kurš ir izveidojis šo pieteikumu un gaida uz Jūsu remonta piedāvājumu. Šeit varat uzdot precizējošus jautājumus, apspriest remonta detaļas vai arī uzreiz sniegt savu piedāvājumu veikt remontu, noklikšķinot “piedāvāt cenu” tērzēšanas augšējā labajā stūrī.
 6. Ja autoīpašnieks izvēlēsies Jūsu piedāvājumu, Jūs saņemsiet paziņojumu un Jums kļūs pieejama autovadītāja kontaktinformācija.
 7. Sazinieties un vienojieties par remonta laiku.
e
Vai vietne VisiServisi.lv ir pieejama mobilajās ierīcēs?
VisiServisi.lv ir pielāgots mobilajām ierīcēm, kas ļauj viegli un ātri izveidot pieteikumus un apspriest piedāvājumus ar autoservisiem iebūvētā tērzēšanā.
e
Kā veidojas autoservisu reitings VisiServisi.lv?
Autoservisu reitingu veido paši VisiServisi.lv lietotāji. Pēc tam, kad autoīpašnieks veiks remontu, izmantojot VisiServisi.lv, viņam ir iespēja atstāt atsauksmes autoservisam, kurā veikts remonts. Tādējādi klienti pazemina vai paaugstina autoservisa reitingu.
e
Kā mainīt mana profila paroli?
Ieejiet savā profilā un noklikšķiniet uz "Mainīt paroli". Jaunajā lapā ievadiet e-pasta adresi, ko norādījāt reģistrējoties, un mēs nosūtīsim Jums e-pasta ziņojumu ar saiti, kurā varēsiet izveidot jaunu paroli!
e
Es aizmirsu paroli! Kā atjaunot paroli?
Vienkārši! Noklikšķiniet uz “Ienākt” vietnes augšējā panelī, tālāk noklikšķiniet uz “Vai aizmirsāt paroli?” Jaunajā lapā ievadiet e-pasta adresi, ko norādījāt reģistrējoties, un mēs nosūtīsim Jums e-pasta ziņojumā saiti, kurā varēsiet izveidot jaunu paroli!
e